O mNĚ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse a libero et diam rhoncus mollis. Donec non arcu elit. Nam consequat, elit nec efficitur elementum, tellus tellus pharetra ante.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

289355

WATTPAD PŘEČTENÍ

1

vítezka v paranormální kategorii

2570

sledujících

13

vydaných příbehů

Krásná knížka, kterou jsem měla přečtenou za necelý den. A musím se přiznat, že jsem jo četla i na Wattpadu, kde byla původně přidána a rozhodně jsem ji přečetla už asi tak čtyřikrát. Neni to typická romantika, která se většinou u knížek s takovým žánrem objevuje, autorka má talent a i obyčejné chvíle vystihli krásné s citem.

VINEBICH (Databazeknih)​

Já chci pokračování, úplně úžasná knížka, u posledních dílů jsem si fajně pobrečela. Jsem úplně spokojena s konce a lepší být nemohl. Strašně obdivuji autorku, ze něco takového vymyslela, a že se pak do toho průběhu tolik lidí zamilovalo.

SabbyMars (WATTPAD)

Když jsem poprvé uviděla tihle knihu, moc se mi do čtení nechtělo. Stačilo par kapitol a vše se změnilo, naprosto jsem se zamilovala do průběhu a hlavně do Damona. Celou dobu jsem byla tichý čtenář, jen jsem hvězdičkovala, nejsem ten typ co píše komentáře, ale teď jsem musela. Autorka má neuvěřitelný talent, a její kniha byla dokonalá, příběh originální, poutavý a já se jednoduše zamilovala. Tímto si mě autorka utvrdila jako fanynku. Budu se těšit na další příběhy.

Kamessy (WATTPAD)